0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Детектор за враќање на радарот за авто-палпал автомобили 28438-4GAOA, компатибилен со NLSSAN INFINITL

Детектор за враќање на радарот за авто-палпал автомобили 28438-4GAOA, компатибилен со NLSSAN INFINITL

DEN 342.40
Во магацинот.

Тековен

Автоматско-палпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпал-една година. Секогаш обезбедувајте квалитетна услуга на нашите клиенти. Палпал-ако не сте сигурни дали овој додаток е компатибилен со вашите автомобили, ве молиме испратете ни го вашиот VIN (број на идентификација на возилото) за да ни дозволите да ви помогнеме. Ве молиме, проверете дали бројот на делот е погоден за соодветниот модел на автомобил што ви треба пред да го набавите. Пакет вклучува : 1 компјутер на * детектор за враќање на автомобили. Повеќе компарабилен број на ОЕ : 28438-4 GAOA.

Параметри на производот

Стоката во категоријата