0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
General Electric WB24X449 опсег/прекинувач за избор на печка/печка

General Electric WB24X449 опсег/прекинувач за избор на печка/печка

DEN 1333.60
Во магацинот.

Тековен

General Electric (Genf0) Ова е оригинален дел за замена. Продажба на готвење. Од името на брендот : GE. General Electric (Genf0). Ова е оригинален дел за замена. Продажба на готвење. Од името на брендот : GE. Опис на производот Ова е оригинален дел за замена, бројот на моделот и името за следната ставка : General Electric (Genf0) WB24 X449 Опсег/прекинувач за селекција на шпорети/печка. Од производителот ова е оригинален дел за замена, бројот на моделот и името за следната ставка : General Electric (Genf0) WB24 X449 Опсег/прекинувач за селекција на шпорет/печка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата