0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1pcs кафеава многу тешка оптоварена компресија за компресија Надворешен дијаметар 27мм × Внатрешен дијамета?

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1pcs кафеава многу тешка оптоварена компресија за компресија Надворешен дијаметар

DEN 564.48
Во магацинот.

Тековен

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Материјал : Пролет челик од 65 милиони. Надворешен дијаметар : 27мм. Внатрешен дијаметар : 13,5 мм. Должина : 25-200мм. Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал : Пролет челик од 65 милиони. Надворешен дијаметар : 27мм. Внатрешен дијаметар : 13,5 мм. Должина : 25-200мм. Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за најбезбедни, најсилни и најотпорни извори. Име на профил : Браун Екстремно тешка компресија обликувана пролетматеријал : 65mn Спроведен челичен дијаметар : 27МИНЕР Дијаметар : 13,5ммл должина : 25-200мм. Пролетта на правоаголна мувла има карактеристики на мала големина, добра еластичност, висока ригидност, висока прецизност, правоаголен материјал и површинска дихроична обвивка (позлата) за да разликуваат различни оптоварувања и прекрасен изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата