0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Makee 10pcs мини 3-пински SPDT ON/ON 6A 125V AC 2 Позиција минијатурен прекинувач за вклучување MTS-102

Makee 10pcs мини 3-пински SPDT ON/ON 6A 125V AC 2 Позиција минијатурен прекинувач за вклучување MTS-102

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Име на производот : прекинувач за менување; тип : spdt (заклучување); позиција : 2 (вклучено/вклучено) Дијаметар на низата : 6мм/0,24 "; напон на висина : 33мм/1,3". Материјал : метал ,; боја : сина, сребрен тон. Тежина : 50g; Содржина на пакет : прекинувач за менување 10 x. Име на производот : прекинувач за менување; тип : spdt (заклучување); позиција : 2 (вклучено/вклучено). Дијаметар на низата : 6мм/0,24 "; напон на висина : 33мм/1,3". Материјал : метал ,; боја : сина, сребрен тон. Тежина : 50g; Содржина на пакет : прекинувач за менување 10 x. SPDT 6 A 125 VAC/3 A 250 VAC Тип : MTS-102 ПИН БРОЈ : 3-пински Позиција : 2 (на) Боја : Како што е прикажаната големина на сликата (како прикажување на сликата) : приближно 1,3*0,8*3.

Параметри на производот

Стоката во категоријата