0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Нехомер Розова Позадина Бели Срца Линии Големи Перење Попречува Водоотпорен Склопувачки Облека Попречува Кошница За Облека Играчка Организатор, Дома Декор За Спа

Нехомер Розова Позадина Бели Срца Линии Големи Перење Попречува Водоотпорен Склопувачки Облека Попречува Кошница За Облека Играчка

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатрешниот дел од корпата е фиксиран со држач, а дното е задебелено, постабилно и издржливо. Рачката е доволно долга за да ја носи корпата за перење со едната рака. Внатрешниот простор е простран, а една корпа за перење може да собере 1 кутија валкана облека. Модерен и убав, многу е погоден за станови, хотели, расадници за бебиња, семејства, канцеларии, универзитетски студентски домови итн. Нашата корпа за перење е изработена ОД 300д оксфордска ткаенина пвц водоотпорен материјал, опремена со мека рачка за крпа, модерна и удобна, што го олеснува носењето на валканата облека до машината за перење. Едноставен и уникатен дизајн, сега можете да ја скриете валканата облека во модерна корпа, Да го одржувате просторот чист и да ја држите валканата облека подалеку од погледот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата