0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
キャンブロ Топла тава Камбро, 1/2L-100мм, 24 км на час

キャンブロ Топла тава Камбро, 1/2L-100мм, 24 км на час

DEN 1078.24
Во магацинот.

Тековен

Надворешни димензии : 20,9 x 6,4 инчи (530 x 162 mm); Внатрешни димензии : Длабочина : 3,9 инчи (100 мм) Тежина : 20,9 мл (580. Материјал : Полиимид смола/ултем. Соединетите држави. Камбро топла тава, 1/2 L-100 mm, 24 LPHP (150), код на производот : 6237100.

Параметри на производот

Стоката во категоријата