0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
FINCOS CCMT060202-24 MPJ350/CCMT060204-24 MPJ350, Оригинален Tungaloy Волфрам Карбид inesrt CCMT 060204 употреба За Држач За Алатки За Вртење - : CCMT060204-24 MPJ350)

FINCOS CCMT060202-24 MPJ350/CCMT060204-24 MPJ350, Оригинален Tungaloy Волфрам Карбид inesrt CCMT 060204 употреба За Држач За Алатки За Вртење

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Вметни Ширина( мм) : CCMT060204-24 MPJ350 Обложување : ЦВД. Број на модел : CCMT060202-24 MPJ350/CCMT060204-24 MPJ350. Материјал : Тврда Легура. Специфики на предметот : Цврстина : Хракоатинг : Цвдмодел број : ЦЦМТ060202-24 МПЈ350/ЦЦМТ060204-24 Мпј350материјал : Тврда Легура : ВРТЕЊЕ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата