0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Tupperware Aquaslim Flip Top Water Shoth 750ml - Set 4pcs

Tupperware Aquaslim Flip Top Water Shoth 750ml - Set 4pcs

DEN 439.68
Во магацинот.

Тековен

Разновидно и практично течно-тесно шише што го олеснува складирањето на ладни пијалоци дома или на отворено Ергономски ги дизајнираше овие шишиња што се вклопуваат во дланките на вашите раце и доаѓаат со паметен ракав за да обезбедат безбедно и лесно носење вода. Шише се вклопува во џеб на вратата од фрижидер. Капчето доаѓа со јазиче за лесно отворање и запечатување. Изборот на боја не е достапен. Ќе биде испратена достапна боја. Разновидно и практично течно-тесно шише што го олеснува складирањето на ладни пијалоци дома или на отворено. Ергономски ги дизајнираше овие шишиња што се вклопуваат во дланките на вашите раце и доаѓаат со паметен ракав за да обезбедат безбедно и лесно носење вода. Шише се вклопува во џеб на вратата од фрижидер. Капчето доаѓа со јазиче за лесно отворање и запечатување. Изборот на боја не е достапен. Ќе биде испратена достапна боја. Tupperware е реномиран бренд кој иновира производи за складирање во последните 60 години. Шишињата за вода Tupperware е една од многуте висококвалитетни производи изработени од 100 проценти пластика од девица. Безбедно за здравје, можете да го користите како шише со вода и за вашите деца. Ова шише со вода е удобен начин да го носите омилениот пијалок во движење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата