0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Anncus Atmega8515L Atmega8515L-8au QFP

Anncus Atmega8515L Atmega8515L-8au QFP

DEN 940.16
Во магацинот.

Тековен

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : 0. Потекло : CN (потекло). Состојба : Ново. Тип : Регулатор на напон. Број на модел : 0. Почитувани пријатели, со кои електронски компоненти ви требаат за да не контактирате? Многу наши акции не се на полицата. Можеме да не контактираме постојано во процесот на ажурирање. Можеме да ви помогнеме да соработувате со сите електронски компоненти и интегрирани кола. Специфики на ИТИМ : Потекло : CN (потекло) Состојба : New Type : Напон регулатомодел Број : 0 Апликација : Компјутерска температура : 0 SUPPLY Напон : 0Дисипација моќност : 0 Package : SMDIS Прилагодено : Да.

Параметри на производот

Стоката во категоријата