0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
2 парчиња Мали чудовишта Поставени со накит за клучеви за клучеви на Kurimi PVC за лични знаци на клучеви за клучеви за клучеви, мобилни телефони, торби за торби додатоци

2 парчиња Мали чудовишта Поставени со накит за клучеви за клучеви на Kurimi PVC за лични знаци на клучеви за клучеви за клучеви, мобилни телефони,

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

【Пакетот вклучува】 -3 парчиња канцелариски ленти инспирирани од мали чудовишта, секоја лента со различни дизајни, покажете ја вашата поддршка и loveубов кон мелодијата преку вратот Достапно сет на ленти што ви овозможува да носите различна лента секој ден. 【Големини】- Секоја мали чудовишта е долга околу 17,3 ″ и ширина од 1,3 ″, премија мека, свиленкаста ткаенина се чувствува одлично на вратот, со многу простор за заштеда. 【Материјал】- Нашите мали чудовишта се изработени од мек и мазен полиестер што не ја иритира вашата кожа. Материјалите се силни и издржливи, така што не треба да се грижите за губење на лична карта, кредитна картичка, клучеви за автомобили, приврзоци за простории, мобилен телефон, чанта за монети, свирки, итн. 【Широк спектар на употреба】 -литски чудовишта на вратот на вратот е многу погоден за фабрички работници, вработени во хотелот, студенти, канцелариски работници, волонтери, учесници во конференцијата, итн. За да ја носат својата работна дозвола, поминување, лична карта, мобилен телефон, USB и други мали предмети. 【Гарантирајте】-Ако имате нешто лошо во нашиот комплет за малку чудовишта, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме соодветно решение сè додека не ве задоволи. 【Пакетот вклучува】 -3 парчиња канцелариски ленти инспирирани од мали чудовишта, секоја лента со различни дизајни, покажете ја вашата поддршка и loveубов кон мелодијата преку вратот. Достапно сет на ленти што ви овозможува да носите различна лента секој ден. 【Големини】- Секоја мали чудовишта е долга околу 17,3 ″ и ширина од 1,3 ″, премија мека, свиленкаста ткаенина се чувствува одлично на вратот, со многу простор за заштеда.

Параметри на производот

Стоката во категоријата