0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Гума шише со топла вода со покривка, торба за електрична топла вода, топла компресија/ладна компресија, погодна за потопло/помош за олеснување на болката/помош за с?

Гума шише со топла вода со покривка, торба за електрична топла вода, топла компресија/ладна компресија, погодна за потопло/помош за олеснување

DEN 159.84
Во магацинот.

Тековен

Шише со топла вода може да се користи сам како лек за болки, болки и спортски повреди Покрај традиционалната топла терапија, може да се удвои и како ладна компресија за деца со треска или да го намали отокот за полесни повреди. Дизајн на електрично греење, доказ за експлозија. Нема вбризгување на вода во пратката, поголема гаранција за безбедност! Инјектирајте вода само еднаш и не менувајте вода по првата употреба. Торбите со топла вода поминаа 24 часа тест-доказ и доказ за протекување пред да ја напуштат фабриката. Бесплатниот материјал БПА е повеќе пријателски расположен кон бремените жени, постарите и децата. Пополнете го шишето со топла вода за да ги олесните болките и болките од главоболки, грчеви, артритис, забоболка, болки во мускулите и многу повеќе. Ако се чувствувате студено во студена ноќ, шише со топла вода е одлично да се користи како потопло во кревет. Ние сме многу сигурни во квалитетот на нашите производи, обезбедувајќи 30 дена услуга за враќање без загриженост, гаранција од 1 година; Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не по е -пошта. Ние сме на ваша услуга. Шише со топла вода може да се користи сам како лек за болки, болки и спортски повреди. Покрај традиционалната топла терапија, може да се удвои и како ладна компресија за деца со треска или да го намали отокот за полесни повреди. Дизајн на електрично греење, доказ за експлозија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата