0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
X-Ree 10 парчиња пролетни типови Електрични четки за јаглерод јаглерод 5/8 x 9/25 x 15/64 (10 парчиња пролет Електричен мотор за вежбање јаглерод спазол 5/8 '' x 9/25 '' x 15/ 64 ''

X-Ree 10 парчиња пролетни типови Електрични четки за јаглерод јаглерод 5/8 x 9/25 x 15/64 (10 парчиња пролет Електричен мотор за вежбање

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Име на производот : јаглеродна четка; фитнес : генерички електричен мотор Големина на јаглеродната четка (приближно) : 11 x 4 x 4mm/7/16 "x 5/32" x 5/32 "(L*W*H); вкупна должина (рамна) : 38mm/1. Материјал : јаглерод, метал. Нето тежина : 24гр (песо нето : 24г. Содржина на пакет : 5 пара х јаглеродни четки (Contenuto della confezione : 5 x pennelli. Име на производ : јаглерод четка; фитнес : генерички електричен мотор. Големина на јаглерод четка (приближно) : 11 x 4 x x 4mm/7/16 "x 5/32" x 5/32 "(l*w*H); вкупна должина (рамна) : 38mm/1. Материјал : јаглерод, метал. Нето тежина : 24g (Peso netto : 24g . Содржина на пакет : 5 парови x четки за јаглерод (Contenuto della confezione : 5 x pennelli. 10 парчиња пролет Електричен мотор за вежбање јаглеродни четки 5/8 "x 9/25" x 15/64 "четки за јаглероден мотор се една од најпознатите компоненти За алатка за напојување како електрична вежба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата