0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
MAXIM 3022CDBZ DC DC MEDITERRANEAN Style SEETY GLASS OUTODOR POST/POL MONT, 3-светло 180 вкупно вати, 26 H x 12 W, бронза

MAXIM 3022CDBZ DC DC MEDITERRANEAN Style SEETY GLASS OUTODOR POST/POL MONT, 3-светло 180 вкупно вати, 26 H x 12 W, бронза

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Довер Димензии на светло на отворено : широка 25,5 "висока x 12", тежина : 7,7 фунти Осветлување : 3-60 Watt E12 Candelabra Incandescent светилки, не вклучува сијалица (и), вкупно 180 вати, затемнето. Инсталација : Хардвер за монтирање на тела на постојната кутија за спојници вклучено (спојната кутија не е вклучена). UL одобрено за влажни локации. Детали : Конструиран од леано алуминиум со бронзена завршница и семе од стаклена сенка. Довер Димензии на светло на отворено : широка 25,5 "висока x 12", тежина : 7,7 фунти. Осветлување : 3-60 Watt E12 Candelabra Incandescent светилки, не вклучува сијалица (и), вкупно 180 вати, затемнето. Инсталација : Хардвер за монтирање на тела на постојната кутија за спојници вклучено (спојната кутија не е вклучена). UL одобрено за влажни локации. Детали : Конструиран од леано алуминиум со бронзена завршница и семе од стаклена сенка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата