0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Склопувачка 2 LED боја - фенер на пламен

Склопувачка 2 LED боја - фенер на пламен

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

2 Во 1 ефект на оган и мраз, само притиснете надолу и повлечете се за да се префрлите помеѓу оган и мраз Светла 150 лумени бело мраз светло. Реална светлина за ефект на оган. Внатрешен и на отворено компатибилен. Силни магнети на основа за безбедна употреба на повеќето локации. 2 Во 1 ефект на оган и мраз, само притиснете надолу и повлечете се за да се префрлите помеѓу оган и мраз. Светла 150 лумени бело мраз светло. Реална светлина за ефект на оган. Внатрешен и на отворено компатибилен. Силни магнети на основа за безбедна употреба на повеќето локации. Овој мултифункционален фенер за оган и мраз ги менува боите лесно кога ќе го притиснете копчето. Изберете помеѓу огнена портокалова светлина или поладно бело мразно светло. Овој фенер е совршен за кампување, на отворено и домашна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата