0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Whitecap 6096C 316 S.S.

Whitecap 6096C 316 S.S.

DEN 879.68
Во магацинот.

Тековен

Материјал : 316 SS Големина на прирабницата : 2-3/8 in. Длабочина : 1-1/2 внатре. Вклучува напаѓачка плоча. Whitecap 6096 C 316 S. Whitecap 6096 C 316 S. Замена на слем заклучок од индустријата Whitecap. Се одликува со големина на прирабница од 2-3/8 инчи. Прицврстувачот е обезбеден со слем брава. Вклучена е и напаѓачка плоча.

Параметри на производот

Стоката во категоријата