0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Carde Carde Craist и торбичка за чанти од кожен плик

Carde Carde Craist и торбичка за чанти од кожен плик

DEN 176.64
Во магацинот.

Тековен

Шарени чанти за монети за чување на вашите пари, монети и картички Компактен и удобен за преземање во движење. Продадено како сет од 4. Димензии : 3,75 L x 2,75 W инчи. Материјал : ПУ кожа. Чувајте ги вашите пари, картички и монети во оваа удобна торбичка за чанти за монети со плик. Малата големина го олеснува чантата за монети да се вклопи во која било чанта или џеб и да земе со себе. Тие исто така можат да се користат за исклучиво складирање на визит -картички. Човечките со монети имаат копче за SNAP за безбедно затворање. Доаѓа во сет од 4 различни цврсти бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата