0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Arcone EA-CL-2 орел во визирот, чиста

Arcone EA-CL-2 орел во визирот, чиста

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Наменети за шлемови за заварување на орел Јасни вметнувања на визир. Доаѓа во 2-пакет. Целиот нов орел е нашиот прв шлем дизајниран за респираторна заштита и стандардно заварување. Шлемот за заварување на флип-предниот дел има голем поглед на мелење штит за брзо менување, е совршено избалансиран и доаѓа со нашата глава Comfagear II.

Параметри на производот

Стоката во категоријата