0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Облека за палто за облека 10 парчиња плакари кои не се лизгаат со клипови со кадифена облека закачалки за сушење решетката за алишта за алишта, мултифункционална га?

Облека за палто за облека 10 парчиња плакари кои не се лизгаат со клипови со кадифена облека закачалки за сушење решетката за алишта

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Нашата закачалка за облека не само што може да го подобри користењето на вселената на гардеробата и да ја направи уредна, туку и да ја направи облеката поредовна за брзо селекција ПВЦ пластика на клипот го зголемува триењето додека ја заштитувате облеката од ознаките. Одлично решение за висечки резервоари, панталони и зимски палта со една закачалка, удобно и заштеда на простор. Практичен избор за складирање на костуми. Нашата закачалка за облека не само што може да го подобри користењето на вселената на гардеробата и да ја направи уредна, туку и да ја направи облеката поредовна за брзо селекција. ПВЦ пластика на клипот го зголемува триењето додека ја заштитувате облеката од ознаките. Одлично решение за висечки резервоари, панталони и зимски палта со една закачалка, удобно и заштеда на простор. Практичен избор за складирање на костуми. Koaiussmooth и ергономскиот дизајн на закачалката, добро ќе ја заштитат вашата облека. Тркалезни и мазни рабови, нема потреба да се грижите за какво било оштетување, набори или ознаки на облеката : 100% и! ПВЦ пластика на клипот го зголемува триењето додека ја заштитувате облеката од марки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата