0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
X-Dree 4 100mm Надворешен DIA Black HSS 40 TEETH ROUND SLATTING SUT ALLATE CUTTER (4 '' 100мм Надворешен DIA Black HSS 40 D_I_ENTES DE CORTE REDONDO SIERRA DE CORTE HERAMIENTA DE CORTE

X-Dree 4 100mm Надворешен DIA Black HSS 40 TEETH ROUND SLATTING SUT ALLATE CUTTER (4 '' 100мм Надворешен DIA Black HSS 40 D_I_ENTES DE

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Надворешна диа : 100мм/4 "; Внатрешна диа (дупки за вежби) : 27мм/1,1" Дебелина : 2мм/0,08 "; Име на производот : Слит пила. Материјал : HSS; Тежина : 100g. Содржина на пакет : 1 x парчиња пила; Количина на забите : 40 (Contenido del Paquete : 1 x Sierra de Corte надолжен; Cantidad de D_I_INES : 40 . Главна боја : црна (директор на боја : Негро. Надворешна диа : 100мм/4 "; Внатрешна диа (дупки за вежби) : 27мм/1. Дебелина : 2мм/0,08 "; Име на производ : Слит пила. Материјал : HSS; тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : тежина : 100 G. Содржина на пакет : 1 x Slitting Saw; Количина на забите : 40 (Contenido del Paquete : 1 x Sierra de Corte Dangitutienal; Cantidad de d_i_entes : 40. Главна боја : црна (главна боја : Негро. 4 "100мм надворешна диа црна HSS 40 Алатката за сечење на заби за сечење на заби DIA Black HSS 40 D_I_ENTES de Corte Redondo Sierra de Corte Herramienta de Cortediámetro Екстериер : 100 mm / 4 ''; Diámetro Interno (Taladro) : 27 mm / 1,1 '' Grosor : 2mm / 0.

Параметри на производот

Стоката во категоријата