0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии работи За Леново Таб V7 и Повторно Полнач За Итни Случаи СО LED Светло! [Црна]

Успех4спорт Пренослив Char Полнач За Патување Со Батерии работи За Леново Таб V7 и Повторно Полнач За Итни Случаи СО LED Светло! [Црна]

DEN 255.84
Во магацинот.

Тековен

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен за држење во рака. Наплаќа таблети, телефони, паметни часовници, Bluetooth слушалки и многу повеќе. ЛЕД СВЕТЛОТО ви го дава тоа дополнително ниво на безбедност. [СИГУРЕН!] Значителен пренослив и достапен насекаде каде што има bat батерии ви дава енергија кога ви треба! Може да ги полни повеќето паметни телефони и таблети користејќи го постојниот кабел или оригиналниот кабел, додека исто така е сертифициран Да работи Компатибилен со Вашиот компатибилен Со Вашиот Леново Таб V7. [ИНТЕЛИГЕНТНА] Интелигентна Технологија За Полнење : USB-портата доаѓа со вградена(5v/3 A) двонасочна технологија за полнење (5 V/3 A), поддржува специфични протоколи за полнење. УСБ-порта вградена интелигентна технологија за идентификација, компатибилна со КОЈ БИЛО УСБ-кабел што можеби го имате поинаку. [ТЕНОК ФИТ] Тенок фитинг и Анти Лизгање : овие преносни пакети за итни случаи се вклопуваат речиси насекаде и се најлесните на пазарот. Издржлива Пластична Кутија ЗА СТОМАЧНИ Мускули гарантира дека нашата банка за батерии внимателно управува и го полни вашиот уред. [ГАРАНТИРАНО СЕРТИФИЦИРАЊЕ] Обезбедување Квалитет И Сертифицирано Безбедно бидејќи bat батериите што се користат во ова се придржуваат до највисоките стандарди за безбедност и квалитет. Доаѓа со вграден NTC кој обезбедува мулти-заштита за да се обезбеди целосна безбедност за вашите уреди.(заштита од преполнување, заштита од недоволно полнење, заштита од краток спој, заштита од прекумерна температура). Пренослив Char Батерија За Итни Случаи Патување Полнач работи Компатибилен со Вашиот Компатибилен со Вашиот Lenovo Таб V7 е Исто така Повторно Полнач Power Pack СО LED Светлина! (Бара 4 Bat Батерии Не Се Вклучени) [ЦРНА]! Одлики : + создадовме линија на производи кои се специјално фокусирани на ослободување на целосниот потенцијал на секојдневната електроника. Ние ги правиме најелегантните и најефикасните Пакети За Напојување на пазарот за да можеме да ви помогнеме да живеете безгрижен живот и да го направите тоа со стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата