0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Вилијамс 30713 1/4-инчен погон длабок штекер од 6 точки, 13мм

Вилијамс 30713 1/4-инчен погон длабок штекер од 6 точки, 13мм

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Тип на производ : Алатки Димензија на пакетот на артикалот : 11.62 cm W x 1,27 cm H. КОМПАТНО ПАТНИК Количина : 1. Земја на потекло : Тајван, провинција Кина. Supertorque lobular отвори за поголема моќност на вртење без да се деформира прицврстувачот. Наменето за максимален ангажман на сврзувачки елементи од 6 точки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата