0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Цпу Фреза Делови-АПФ-500 Автоматско Напојување Напојување На Маса За Напојување 110в 220В

Цпу Фреза Делови-АПФ-500 Автоматско Напојување Напојување На Маса За Напојување 110в 220В

DEN 5854.08
Во магацинот.

Тековен

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испраќа во зависност од времето на ракување откако ќе се прими целосната исплата. Оценете го продавачот за времето потребно за испраќање по пошта на предметот, а не времето потребно за да ја добиете ставката!! Ние брод за адреса. Ве молиме проверете дали вашата адреса е усогласена со вашата адреса за испорака пред да платите. Сликите се само за повикување. Ве молиме земете го предметот што го добивате како стандард. Ве молиме наведете ги вашите personal барања, како што се бои, пакети, вредност на декларацијата итн., на порака кога ќе ни платите. Забелешки : ние нема да бидеме одговорни за какво било одложување за време на испораката, вклучително, но не ограничувајќи се на проверка на царинската поштарина, штрајк, виша сила итн. Како купувач, ваша должност е да го платите данокот кога ќе направите нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ или други скриени трошоци. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ако ни испратите е-пошта,во нашето работно време Ќе биде Одговор во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни давајте негативни или природни повратни информации, ние мора Да ви дадеме задоволително решение.

Параметри на производот

Model:
APF-500 Power Feed
Voltage:
AC 110V / 220V
Ampere:
2.8amp
Max. torque:
155/CM.KG   135IN.LB
Speed:
0 - 210 R.P.M
Net Weight:
6.0kg

Стоката во категоријата