0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
5PCS Mini Coax CAT5 BNC кабел до CCTV коаксијална камера BNC MALE VIDEOBAL BALUN конектор адаптер BNC приклучок

5PCS Mini Coax CAT5 BNC кабел до CCTV коаксијална камера BNC MALE VIDEOBAL BALUN конектор адаптер BNC приклучок

DEN 173.28
Во магацинот.

Тековен

5 PCS Mini Coax CAT5 BNC кабел до CCTV коаксијална камера BNC MALE VIDEO BALUN CONNECTOR CONNECTOR ADAPTER BNC 5 PCS Mini Coax CAT5 BNC кабел до CCTV коаксијална камера BNC MALE VIDEO BALUN CONNECTOR CONNECTOR ADAPTER BNC.

Параметри на производот

Стоката во категоријата