0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Enegitech Алуминиум Отворен крај слепи навртки, 120 парчиња 4мм х 9,5мм 5/32 x 3/8, украсување на прицврстувачи за нокти поп -риверс јадро, погодно за пиштол за забивање на Enegitech

Enegitech Алуминиум Отворен крај слепи навртки, 120 парчиња 4мм х 9,5мм 5/32 x 3/8, украсување на прицврстувачи за нокти поп -риверс

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

▲ Напишете : Отворете ги слепите навртки ▲ Големина : 5/32 "x 3/8" ▲ количина : 120 пакувања ▲ Погодно за работа за заниткување што треба да се заниша од обете страни ▲ Материјал со висок квалитет : Изработено од висококвалитетен алуминиум, Enegitech Завртки имаат мазна површина и без закопчиња, подобро одговара на дупката за заниткување. ▲ Завршена цврсто : Главата на манделата е непречена и полна, која може да се заниша поцврсто и исто така да се задржи во слепиот крај по инсталацијата подолго време. ▲ Широко користено : Погодно за работа за заниткување на компјутерски случаи, туристички багаж, градежна декорација, опрема за авијација, кутии за вино, простории за челични структури, апарати за домаќинства, индустриска опрема, лифт опрема, машини за храна, итн. се антикорозии, анти-кара, погодни за суровите околини. ▲ Напишете : Отворете ги слепите навртки ▲ Големина : 5/32 "x 3/8" ▲ количина : 120 пакувања ▲ Погодно за работа за заниткување што треба да се заниша од обете страни. ▲ Материјал со висок квалитет : Изработено од висококвалитетен алуминиум, Enegitech Завртки имаат мазна површина и без закопчиња, подобро одговара на дупката за заниткување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата