0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Налепница за деца со цртани филмови од 3 пакети, 10 -те разгледувани обрасци, налепници за ролни од 600 парчиња тинејџери лаптоп, шишиња со вода, симпатична налепница з?

Налепница за деца со цртани филмови од 3 пакети, 10 -те разгледувани обрасци, налепници за ролни од 600 парчиња тинејџери лаптоп,

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

【Производите вклучуваат налепница од 3 кутии Секоја кутија содржи една ролна од 200 налепници, 10 типа на налепници со различни модели 【Големина】 Секоја налепница е со големина од 1,1 ”инчи, печатење со висока дефиниција, обрасците прецизни и јасни. Лесен за инсталирање, може да се користи директно. 【Лесен за употреба】 Повлечете ја налепницата од кутијата и излупете ја поддршката и залепете насекаде. Почитувачки и еднократно (Ве молиме исчистете ја површината и потоа залепете), можете лесно да го залепите, излупите и повторно да ја примените на друг предмет или површина без да предизвикате оштетување или гребнатини. 【Мулти-употреба и материјал】 Сите наши налепници се изработени од супериорен винил ПВЦ. Тоа е водоотпорен и доказ за сонце. Оваа налепница може да се прикачи на лаптоп, куфер, скејтборд, фрижидер, гардероба, wallид, гитара, автомобил, мотор, велосипед, итн. 【Совршен подарок】 Нашиот Симпатиите налепници за цртани филмови се совршен избор за вашиот роденденски подарок, за деца, тинејџери, возрасни и секој што сака цртани филмови. Овие налепници можат да се користат како слатки украсни предмети за Божиќ, роденден, Денот на благодарноста, Денот на вineубените, Велигден и на отворено. ( Совети : Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, ве молиме кажете ни и ние ќе ви помогнеме да ја решите вашата конфузија што е можно поскоро!). Налепница за деца со цртани филмови, 10 диференцирани обрасци, налепници за ролни од 600 парчиња тинејџери лаптоп, шишиња со вода, симпатична налепница за цртани филмови за деца. 【Големина】 Секоја налепница е со големина од 1,1 ”инч, печатење со висока дефиниција, прецизни и јасни обрасци. Лесен за инсталирање, може да се користи директно. 【Производите вклучуваат налепница од 3 кутии Секоја кутија содржи една ролна од 200 налепници, 10 типа на налепници со различни модели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата