0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
uxcell Handwheel M8 Femaleенски навој рачка рачка пластична должина од 40мм 2 парчиња

uxcell Handwheel M8 Femaleенски навој рачка рачка пластична должина од 40мм 2 парчиња

DEN 103.84
Во магацинот.

Тековен

Дијаметар на низата : М8; Големина на дупката : 11мм/0,43 " Директна замена за оригиналното копче, не е потребна модификација. Погоден е за директно прицврстување на рачките за работа, стапчиња за менувачи и друга механичка опрема. Материјал : Термопластично отпорно на влијанието. Описи : * Универзална рачна рачна рачка за завртки на копчето.* Директна замена за оригиналното копче, не е потребна модификација. лесно се собраа на обична вратило со употреба на пластичен чекан, елиминирајќи ги операциите за навој. Откако ќе се вклопат, тие не се склони да се вртат и олабават со употреба или вибрации. Големина на M8 Hole : 11mm/0,43 "Секоја големина : 40mm x 18mm/1.57" x 0,71 "(L*max.d) Материјал : ПластичнаКолер : Содржина на црна пакет 2 парчиња X Taper Knob.

Параметри на производот

Стоката во категоријата