0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Торба за периоди на Оријуекан, санитарна торба за складирање на салфетки, торбички за женски подлога санитарна подлога торбички за девојчиња дами, етнички црни лин

Торба за периоди на Оријуекан, санитарна торба за складирање на салфетки, торбички за женски подлога санитарна подлога торбички за девојчиња

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна. ♥ Трајната и висококвалитетна торба за складирање дизајнирана специјално за санитарни влошки. ♥ Може да се користи како преносна козметичка кеса, погодна за патувања и деловни патувања. ♥ Затворањето на патентите Обезбедува дека влошките остануваат безбедно складирани за време на транспортот. ♥ Одделот одржува различни големини и видови на влошки.6 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна. ♥ Трајната и висококвалитетна торба за складирање дизајнирана специјално за санитарни влошки. ♥ Може да се користи како преносна козметичка кеса, погодна за патувања и деловни патувања. ♥ Затворањето на патентите Обезбедува дека влошките остануваат безбедно складирани за време на транспортот. ♥ Одделот одржува различни големини и видови на влошки. Ви благодариме што ги гледавте нашите производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата