0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Подводната камера на POSSRAB 13FT, 48MP Фото 2.7K Видео водоотпорна камера, двојна дисплеј EIS дигитална подводна камера за нуркање, сурфање, пливање-сина

Подводната камера на POSSRAB 13FT, 48MP Фото 2.7K Видео водоотпорна камера, двојна дисплеј EIS дигитална подводна камера за нуркање,

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

★ Снимајте HD слика - Подводната камера со вграден електронски систем за стабилизација на сликата, може стабилно и непречено да фотографира до 48 MP фотографии и да снима 2,7 K видео, што може да го снима вашите извонредни моменти за активност на вода ★ Двојна екран на екранот-Подводната камера усвојува 1,8-инчен преден екран и 2,7-инчен дисплеј на задниот екран, може лесно да се префрли во режимот на селфи со еден печат. ★ 16 X Дигитален зум и 6 рафали - Подводната камера има 16x дигитален зум и 6 -пука со блиц, може да фати драгоцени моменти во темнината и на долги растојанија. Под вода под вода од 13 стапки - Оваа подводна камера е целосно запечатена и водоотпорна, може да достигне 13 стапки под вода, ве молиме проверете дали ќе го зацврстите капакот на батеријата пред да ја користите водоотпорна камера во водата. ★ Вклучен пакет - ќе добиете 1*камера, 1*16 G микро SD картичка, 1*литиум батерија, 1*USB кабел, 1*торба за крпа, 1*Lanyard, 1*Прирачник. ★ Снимајте HD слика - Подводната камера со вграден електронски систем за стабилизација на сликата, може стабилно и непречено да фотографира до 48 MP фотографии и да снима 2,7 K видео, што може да го снима вашите извонредни моменти за активност на вода.

Параметри на производот

Стоката во категоријата