0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
3Drose Mary Aikeen- Смешен текст на кучиња - Слика на печати со шепа со текст - плочи

3Drose Mary Aikeen- Смешен текст на кучиња - Слика на печати со шепа со текст - плочи

DEN 599.84
Во магацинот.

Тековен

Дијаметар : 7 1/2 Направено од порцелан. Злато надвор и внатре во рамките. Само украсна употреба. Дијаметар : 7 1/2. Направено од порцелан. Злато надвор и внатре во рамките. Само украсна употреба. Сликата на печатење со шепа со текстуална плоча е со дијаметар од 7,5 ". Направено од бел порцелан со две златни бандажи од 24 килограми. Одлично е да се даде како подарок во знак на одбележување на специјално лице или настан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата