0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бостон Бруинс Лапел Пин

Бостон Бруинс Лапел Пин

DEN 670.40
Во магацинот.

Тековен

Златно позлатено сребро Загарантирано автентично од линијата за дизајнерски логорт. Ширина : 15,00 мм должина : 15,00 мм. Златно позлатено сребро. Загарантирано автентично од линијата за дизајнерски логорт. Ширина : 15,00 мм должина : 15,00 мм. Импресионирањето на Стерлинг Сребрен GP NHL Logoart Boston Bruins Lapel Pin, направен во златно позлатено сребро. Овој стил мери ширина 15,00 мм, долг 15,00 мм. Опцијата за картички за подароци нема да биде достапна за оваа ставка!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата