0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Молете се и продолжете да благословувате на среќен метал знак на Денот на Сент Патрик, метални знаци на венец Св.Патрик Метал wallид уметност 17 март домашен декор за д

Молете се и продолжете да благословувате на среќен метал знак на Денот на Сент Патрик, метални знаци на венец Св.Патрик Метал wallид уметност

DEN 174.08
Во магацинот.

Тековен

Големина : 12x8 инчи (30х20 см) Лесен за инсталирање, знакот за калај има дупки што можат да се монтираат на wallsидови или огради. Дупките за завртки се пред-дупчат за лесно виси и нема да го оштетат wallидот. Материјал : Изработено од метален калај со висок степен, површината не е лесно да се 'рѓоса или се наведнува, издржлива за долгорочна декорација. Белешка : Боите се изменети, за промени, контактирајте не. Широка апликација : Ретро гроздобер класични метални знаци. Погоден е за многу места, како што се Бар Бар, ресторан, паб, хотел, вечера, кафе, дом, железна мрежа, ограда, шума, градина, врата, wallид декор, фарма, грицка, супермаркет, трговски центар, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, Дневна соба, спална соба, бања, декорација на гаража, создавање договорна, но модерна атмосфера. Совршен подарок : Овој производ е особено погоден за декорација на домови. Оваа метална wallидна уметност не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку и за подароци. Во САД !!! Ние сме на Интернет 24 часа на ден. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро!. Големина : 12x8 инчи (30х20 см). Лесен за инсталирање, знакот за калај има дупки што можат да се монтираат на wallsидови или огради. Дупките за завртки се пред-дупчат за лесно виси и нема да го оштетат wallидот. Материјал : Изработено од метален калај со висок степен, површината не е лесно да се 'рѓоса или се наведнува, издржлива за долгорочна декорација. Белешка : Боите се изменети, за промени, контактирајте не. Широка апликација : Ретро гроздобер класични метални знаци. Погоден е за многу места, како што се Бар Бар, ресторан, паб, хотел, вечера, кафе, дом, железна мрежа, ограда, шума, градина, врата, wallид декор, фарма, грицка, супермаркет, трговски центар, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, ресторан за брза храна, Дневна соба, спална соба, бања, декорација на гаража, создавање договорна, но модерна атмосфера.

Параметри на производот

Стоката во категоријата