0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Hon 5705SB11T Волт серија за прилагодлива столица за задачи, црна кожа

Hon 5705SB11T Волт серија за прилагодлива столица за задачи, црна кожа

DEN 1520.00
Во магацинот.

Тековен

Продаден како 1 секој Дарежливо пропорционално седиште и задните перничиња со луксузна кожа тапацир. Прилагодлив прстен за нозе за удобност и стабилност. Лесно мобилен на база со пет starвезди со тркала. Внатрешната обвивка за седишта е обликувана од композит од дрво со висока содржина на рециклирани. Седиштето и грбот се дизајнирани да ги поддржуваат и големите и помалите корисници. Продаден како 1 секој. Дарежливо пропорционално седиште и задните перничиња со луксузна кожа тапацир. Прилагодлив прстен за нозе за удобност и стабилност. Лесно мобилен на база со пет starвезди со тркала. Внатрешната обвивка за седишта е обликувана од композит од дрво со висока содржина на рециклирани. Седиштето и грбот се дизајнирани да ги поддржуваат и големите и помалите корисници. Дарежливо пропорционално седиште и задните перничиња со луксузна кожа тапацир. Прилагодлив прстен за нозе за удобност и стабилност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата