0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пенкант на колеџ Мисисипи

Пенкант на колеџ Мисисипи

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Се чувствуваше 12 во x 30 во целосна големина официјално лиценциран колеџ. Направено од густо чувство со зашиен ракав за стапчиња за стапчиња. Логоата на колеџот Мисисипи, се печатени со еднострани екран. Одличен транспарент за прикажување на внатрешни wallsидови на вашиот дом, канцеларија или како украси за забави. Официјално лиценциран и универзитет, колеџ или училиште одобрено. 12 во x 30 во целосна големина официјално лиценциран колеџ. Направено од густо чувство со зашиен ракав за стапчиња за стапчиња. Логоата на колеџот Мисисипи, се печатени со еднострани екран. Одличен транспарент за прикажување на внатрешни wallsидови на вашиот дом, канцеларија или како украси за забави. Официјално лиценциран и универзитет, колеџ или училиште одобрено. Нашето знаме, транспарент или пенант е одличен начин да ја покажете вашата верност во вашата спортска соба, соба за игри, канцеларија, спална соба или која било просторија со прикажување на кој било wallид.

Параметри на производот

Стоката во категоријата