0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Nakените на Накоку се продолжат со модерен валц танго мазен латински салон за танцување танцова фустан за облека

Nakените на Накоку се продолжат со модерен валц танго мазен латински салон за танцување танцова фустан за облека

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Повлечете го затворањето Само миење на рацете. Фустанот може да се прилагоди како ваше мерење. Womenените модерно валцено танго мазно салони за танцување со стандарден фустан од сала. Прочитајте ја нашата табела со големина во описот на производот (не табелата со големина). Вклучен пакет : 1 компјутерски фустан. Немав за миење на рацете : миење на рацете, лежено рамно суво, без железо/пресврт/белило, различни бои што се мијат одделно. Направени во удобна истегната ткаенина.ГОВОР ЗА МОНДЕРНА ВАЛТЗ ФОКСТРОТ ТАНГО БАЛДО ЛАТИНСКИ ФЛАМЕНКО Румба Самба Салса Танцов шоу, практика и перформанси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата