0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Гроздобер масло ламба Глобуси масло за маслото - Храмска стаклена ламба сенка Буда Хол масло за ламби за покривање на храмот Дома итно осветлување на отворено за уп

Гроздобер масло ламба Глобуси масло за маслото - Храмска стаклена ламба сенка Буда Хол масло за ламби за покривање на храмот Дома итно осветлување

DEN 1208.00
Во магацинот.

Тековен

: Покривот за ламби за масло од Буда Хол е изработен од стаклен материјал со висок степен, врвен материјал и добра изработка, проверете дали не е лесно или деформирање Разумен дизајн : Оваа стаклена покривка доаѓа со исклучителен изглед и детали, преку транспарентната стаклена сенка, пламенот на свеќата ќе стане понежен и топол. Лесен за употреба : Лесен за носење, регулаторот за одвојлив метален пламен може да ја прилагоди големината на светлината и лесно да ги замени фитилот и горивото. Широка примена : Сенката на ретро маслото светло е погодна за итно осветлување во домот, дневни простории, кујни, земјоделски куќи, цркви, храмови и предци во сали, итн. Потребни се мерки на претпазливост : фитилот треба да се натопи во нафта однапред и не повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не направи повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не направи повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не од 80% од маслото за да се избегне прелевање. Стаклото е кревко, ве молиме ракувајте се со внимание. : Покривот за ламби за масло од Буда Хол е изработен од стаклен материјал со висок степен, врвен материјал и добра изработка, проверете дали не е лесно или деформирање. Разумен дизајн : Оваа стаклена покривка доаѓа со исклучителен изглед и детали, преку транспарентната стаклена сенка, пламенот на свеќата ќе стане понежен и топол. Лесен за употреба : Лесен за носење, регулаторот за одвојлив метален пламен може да ја прилагоди големината на светлината и лесно да ги замени фитилот и горивото. Широка примена : Сенката на ретро маслото светло е погодна за итно осветлување во домот, дневни простории, кујни, земјоделски куќи, цркви, храмови и предци во сали, итн. Потребни се мерки на претпазливост : фитилот треба да се натопи во нафта однапред и не повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не направи повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не направи повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не прави повеќе и да не од 80% од маслото за да се избегне прелевање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата