0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пеликан заштитник 1750 Долг случај - повеќенаменски тврд случај со пена - статив, опрема за фотоапарати, кутија за пушка од спорт, опрема за електроника и повеќе

Пеликан заштитник 1750 Долг случај - повеќенаменски тврд случај со пена - статив, опрема за фотоапарати, кутија за пушка од спорт,

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Врвен тврд случај : Во употреба со професионалци за камера и филмови, воени, спроведување на законот и ловци ширум светот Watertight, Crushproof и Thard Case Poushproof што доаѓа со сет од пена од 3 парчиња. Одобрено заклучување и ТСА. Карактеристики : Вклучен случај со силни тркала, одобрени заклучени и TSA, лесни отворени брави со двојно фрлање, рачки за преклопување, заптивка на прстенот О, и автоматски вентил за изедначување на притисокот што го балансира внатрешниот притисок и ја задржува водата надвор. Димензии (lxwxh инчи) : надворешно-56.05 x 6,13; Внатрешно -50,38 x 13,33 x 5,33 - тежина 26,70 фунти. Направено во САД : Доверлива заштита во употреба од страна на професионалните екипи на фотоапарати, воени, нуркачи, први реагирани (пожар, полиција, ЕМТ) од 1976 година. Гаранција за извонредност : Доаѓа со животна гаранција на Пеликан за извонредност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата