0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Смити | FBS-176 | Сите нови 4-насочни стрии поли/спандекс фудбалски панталони | Судија

Смити | FBS-176 | Сите нови 4-насочни стрии поли/спандекс фудбалски панталони | Судија

DEN 927.84
Во магацинот.

Тековен

92% полиестер, 8% спандекс Направено во САД. Затворање на кука и бар. Цврсто цврсто црно црно „4-насочно истегнување“. Поли/спандекс панталони со 1/4 "бели странични ленти - вметнете ги џебовите, да ги исечете предните џебови. 100% двојно влага за влага полиестерска ткаенина. Направена за фудбалски службеници. Не -засилени на дното (38"). Модел : FBS-176 Цврсто црна црна црна црна црна црна „4-насочна истегнување“ поли/спандексни панталони со бели странични ленти од 1/4 "-џебови на задниот дел, намалување на предните џебови и отпорна на вода 100% двојно влага за влага полиестерска ткаенина 1 1/ 4 "Бела лента направена за фудбалски службеници вметнете ги џебовите Тунел јамки за појас и црвени предни џебови Сите големини : 30-50 половината (дури и броеви) широка еластична еластична смоти за удобност за удобност на половината што не е на дното (38").

Параметри на производот

Стоката во категоријата