0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
HPS Acupressure Магнетна пирамидална рефлексолошка терапија моќност Мат, чешел, топка, прстени

HPS Acupressure Магнетна пирамидална рефлексолошка терапија моќност Мат, чешел, топка, прстени

DEN 431.84
Во магацинот.

Тековен

Мат за напојување со акупресура, пластичен палец Jimими, Sujok Ball & Sujok Rings Details Details Acu Therapy Yellow Mat (Percare) - 1 Без пластична подлога за палецот - 1 без топка за акупресура - 1 без чешел за напојување на акупресура - 1 без акупресура сужок рингс - 5 бр

Параметри на производот

Стоката во категоријата