0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Magic Geek Inc 25 преклопни гумени ленти за замена на половина долар

Magic Geek Inc 25 преклопни гумени ленти за замена на половина долар

DEN 127.84
Во магацинот.

Тековен

Наменето да се вклопи во речиси секој преклопен половина долар, често ги заменува Зачувајте на дополнителни гумени ленти и ги заменувате често за да избегнете проблеми за време на настапите. Со овој 25-пакет гумени ленти, лесно е да ги поправите вашите скршени преклопни половина долари. Користете ги овие гумени ленти за да ги задржите вашите трикови што е можно повеќе мазни. Оваа ставка не е наменета за употреба од страна на деца под 13 години. Дизајнирано да се вклопи во речиси секој преклопен половина долар, често ги заменува. Зачувајте на дополнителни гумени ленти и ги заменувате често за да избегнете проблеми за време на настапите. Со овој 25-пакет гумени ленти, лесно е да ги поправите вашите скршени преклопни половина долари. Користете ги овие гумени ленти за да ги задржите вашите трикови што е можно повеќе мазни. Оваа ставка не е наменета за употреба од деца под 13 години. Ако некогаш сте имале пауза за гумен опсег за време на преклопната перформанси на магичен трик на монети, ја знаете важноста на новите гумени ленти. Magic Geek, Inc. го претставува овој 25-пакет гумени ленти направени за преклопување половина долари. Тие работат со речиси сите преклопувачки половина долари, од која било марка. Повеќето гумени ленти со преклопување половина долари траат шест месеци до една година. Со нашите гумени ленти, ќе можете да осигурате дека вашите перформанси на преклопување на половина долар се исклучуваат без проблем. Со 25 гумени ленти, нема да снемате со години! Трик за преклопување на половина долар е забавна и возбудлива магична илузија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата