0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Doitool 20 парчиња вшмукување кука чиста закачалка вакуум вшмукување чаша wallиден држач за крпи вакуум куки тешки вшмукувачки куки за вшмукување вакуумски куки за вшму?

Doitool 20 парчиња вшмукување кука чиста закачалка вакуум вшмукување чаша wallиден држач за крпи вакуум куки тешки вшмукувачки

DEN 182.40
Во магацинот.

Тековен

Суктерски куки за туширање : Куката што не се удира е изработена од ПВЦ материјал, кој е безбеден, не е лесен за 'рѓа и има животен век Куки за стакло на прозорецот : Има одреден капацитет за носење на оптоварување, може цврсто да виси предмети и не е погоден за паѓање. Јасни куки за wallидови за туширање : еднократно, транспарентен дизајн, нема да влијае на убавината на вашиот простор за живеење. Куки за закачалка за вшмукување : со разумен дизајн, совршен за висини копчиња, крпи, четки, жици,. Куки за чаши за вшмукување на венец : има одреден капацитет за лежиште, може цврсто да виси предмети и не е погоден за паѓање. Пакетот вклучува 20 X Карактеристики на куки за чаши за вшмукување - Боја : Транспарентни куки за облека - Големина : 4.61x0 Кука за вшмукување на домаќинството. - Материјал : Кука за кука за вшмукување на вакуум PVC - Со одлично вшмукување, нема да се спушти лесно, нема потреба да се грижите за чашите за вшмукување што ги гребеат прозорците или да ги оштетите површинските чисти куки за туширање. - Со разумен дизајн, тој е совршен за висечки клучеви, крпи, четки, жици, итн. Силни куки за вшмукување. - Повторно употребливо, многу практично, професионално, удобно за да ги прекинете работите подобро и посигурно бања облечена во бања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата