0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Цевче за намалување на топлината на топлина 2: 1 кабелска цевка за ракави, [за заштита на електрична изолација] - 15мм диа/25мм рамна ширина/1м/жолта

Цевче за намалување на топлината на топлина 2: 1 кабелска цевка за ракави, [за заштита на електрична изолација] - 15мм диа/25мм

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

1- [Добра карактеристика] : Цевчето за намалување на топлината е со добро запечатување, особено погодно за електрична врска со жица; Има добра издржливост и отпорност на стареење и е издржлив; Цевката за намалување на топлината се намалува брзо, е едноставна за работа и е погодно за употреба; Добра електрична изолација, особено погодна за употреба во разни електрични апликации 2- [Совршена големина] : Дија : 15мм/0,59-инчи; Рамна ширина : 25мм/0,98-инчи; Должина : 1м/3.3ft; Боја : жолта; Смалување : 2 : 1. 3- [Широка примена] : Цевките за намалување на топлината се со добра изолација и главно се користат за електрична жица, ликвидација и заштита на изолација на електрични жици и кабли и изолација на електронски компоненти, како што се отпорници и кондензатори. 4- [Материјал / уникатен дизајн] : Добра изведба на изолација, користена за пакување на смалување на разни жици и кабли, погодно за сортирање на жица и заштита на изолација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата