0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Прстени за венчавки и ангажмани за жени луксуз целосна дијамантска круша форма прстен накит за роденденски предлог подарок невестински невестински

Прстени за венчавки и ангажмани за жени луксуз целосна дијамантска круша форма прстен накит за роденденски предлог подарок невестински

DEN 111.84
Во магацинот.

Тековен

100% метал Спакувано во прекрасна кутија за подароци, овој сребрен природен прстен е најразновидниот и елегантен прстен за изјава за канцеларијата ден и ноќ надвор. Без оглед на приликата, тоа е вашето дело за изјава. Исто така, може да се персонализира за да ја покаже вашата уникатност на забави, датуми, банкети. Ние сме поблиску до природата. Тоа нè прави да се чувствуваме повеќе трпеливи кога треба да избегаме од хаосот и метежот и на современиот свет. Се вели дека е многу корисно за оние кои доживуваат силно чувство или на која било друга огромна емоција. Од која било причина, не сте задоволни од вашата набавка, ве молиме контактирајте ме. Секој моден скапоцен камен е природен и ниту еден мов камења не е ист, што го прави секој уникатен. Нормално е готовиот прстен од сликата. Деликатните природни мов прстени се спакувани во деликатни кутии за накит, добар избор за годишнина, ангажман, роденден, Денот на мајката, Божиќ, Денот на благодарноста, подароците за Денот на вineубените за парови, пријатели, семејство. Тоа е исто така подарок за оние кои се во моќ на скапоцени камења. Прстени за венчавки и ангажмани за жени луксуз целосна дијамантска круша облик на накит за роденден предлог за роденден подарок невестински ангажман забава рингеви моден скапоцен камен е природен, создавајќи го секој еден-на-еден вид прстен. Нормално е да згаснат готовиот прстен. Ние сме поблиску до природата. Тоа нè прави да се чувствуваме повеќе трпеливи кога треба да избегаме од хаосот и метежот и на современиот свет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата