0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Хелеги за тренингот illил за жени за кревање на задник за кревање високи половини за лесна теретана салата јога панталони

Хелеги за тренингот illил за жени за кревање на задник за кревање високи половини за лесна теретана салата јога панталони

DEN 319.84
Во магацинот.

Тековен

65% најлон, 27% полиестер, 8% спандекс Повлечете го затворањето. Додадена ткаенина „Нови катјонски бои“ : висока моќност за обновување, долготрајно вклопување и враќање на обликот. ✔ За дневно носење : 65% најлон, 27% полиестер, 8% спандекс. Нашите хеланки за јога се дизајнирани за вашето неограничено движење за време на тренингот или само за секојдневно носење. Ве одржува прегрнати и изгледате слаби овие тренинзи за жени за жени совршени јога пантолони за работа. ✔ултра мека беспрекорна катјонска ткаенина-Изработени хеланки изработени од нашите омилени на клиентите, четиринасочно истегнување и малку четкана мека ткаенина. Карактеристиките имаат одлично влага, мазно и нежно, лесен, супер мек и висок дел од обичните беспрекорни плетени ткаенини, тие исто така можат да одолеат на УВ, да ја заштитат вашата нежна кожа во секојдневно носење. ✔ Компорен високо половината : Дизајн на непречена компресија на три нивоа Непречен дизајн на половината нуди поголема покриеност и го задржува стомакот контролиран и не би паднал. Нашите тренинзи за тренингот имаат доволно истегнување за да го држат стомакот без зашиена во еластична лента. Stratestrategly Поставени детали за очите - Овие лежишта за кревање на задниот дел се дизајнирани со детали за очите на страните на нозете за да и помогнат на вашата кожа да дише слободно и да ги обликува линиите на нозете, давајќи ви е рационализиран изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата