0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
MURVE MY4NJ Coil AC12V AC24V DC12V DC24V AC110V AC220V HH54P 5A 220V Минијатурно Електромагнетно Реле За Општа Намена Со Основни 1pcs

MURVE MY4NJ Coil AC12V AC24V DC12V DC24V AC110V AC220V HH54P 5A 220V Минијатурно Електромагнетно Реле За Општа Намена Со Основни 1pcs

DEN 239.36
Во магацинот.

Тековен

Модел Бр : MY4 NJ MY4 N-J HH53 P Серпентина Напон : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V. Контакт Капацитет : 5 A. Тип : 11 Pins 3 NC. Работна Индикација : ЛЕД Светилка. Модел Бр : MY4 NJ MY4 N-J HH53 P. Серпентина Напон : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V. Контакт Капацитет : 5 A. Тип : 11 Pins 3 NC. Работна Индикација : ЛЕД Светилка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата