0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ВАЛИКЛУД 50 парчиња Кутија За Дипломирање Кутија За Бонбони Контејнери За Бонбони Трпезарија Декор На Маса Адорнос пара Меса Декорација За Дипломирање 2023 Добри Кут

ВАЛИКЛУД 50 парчиња Кутија За Дипломирање Кутија За Бонбони Контејнери За Бонбони Трпезарија Декор На Маса Адорнос пара Меса

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Хартија Град Бонбони Кутии : ??‍?Овие кутии за бонбони за дипломирање се погодни за повеќето прилики, можете да ги користите за држење мали предмети како бонбони или чоколадо на забава за дипломирање на колеџ, дипломирање во градинка или да ги користите како украси за дипломирање или како пакет за значаен подарок за дипломирање. Кутија За Бонбони за дипломирање : тие можат да ја зголемат атмосферата на дипломирање и да го направат вашиот дом полн со празнична атмосфера. Декорации за Дипломирање 2023 : Голема дипломска тема хартиени кутии за забави, задоволства, бонбони, чоколади, бисквити и други предмети. Дипломирање Партија Фаворизира За Гости : дипломирањето капа корист кутии Мала тежина и фино занает дизајн за лесно носење и рамно дно го прават тоа стојат стабилно. Градација Фаворизирајте Кутии : Мала тежина и фин занаетчиски дизајн за лесно носење и рамно дно го прават да стои стабилно. Пакетот Вклучува 50 х одделение бонбони Кутии Карактеристики-Боја : Црна дипломирање кутија за готвење-Материјал : Хартија Бонбони Снабдување-Големина : 11, 00Х8, 00Х6, 00см/4, 32Х3, 14Х2 Бонбони Случај. - Специјално дизајниран за забава за дипломирање, украсни, празнични, традиционални и полни со Фестивалска атмосфера Кутии За Подароци За Дипломирање 2023 година. - Кутијата за бонбони за дипломирање е мала и лесна, лесна за носење и лесна за употреба. - Тие се исто така прекрасни фестивалски фестивалски тематски украси за забави, додавајќи повеќе убавина и шарм во кутијата за бонбони за прослава на забавата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата