0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Corsair Напојувања, RM 750W CP-9020055-NA

Corsair Напојувања, RM 750W CP-9020055-NA

DEN 3468.96
Во магацинот.

Тековен

Најновите atx12v v292 стандарди и тоа е наназад компатибилен СО atx12v 2. 80плус Злато сертифицирано, испорачувајќи над 92% енергетска ефикасност при услови на оптоварување во реалниот свет. Дизајнот со низок профил, рамен кабел го намалува триењето на воздухот и помага да се зголеми протокот на воздух низ шасијата на вашиот компјутер. Активна Корекција На Факторот На Моќност (PFC) со PF вредност до 0,99. Заштитата од прекумерен напон и прекумерна струја, заштитата под напон и заштитата од краток спој обезбедуваат максимална безбедност на вашите критични компоненти на системот. Универзален ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА од 100-240 V, петгодишна гаранција и доживотен пристап до легендарната техничка поддршка И услуги на клиентите На Корсаир. Најновите atx12v v2.92 стандарди и тоа е наназад компатибилен СО atx12v 2. 80плус Злато сертифицирано, испорачувајќи над 92% енергетска ефикасност при услови на оптоварување во реалниот свет. Дизајнот со низок профил, рамен кабел го намалува триењето на воздухот и помага да се зголеми протокот на воздух низ шасијата на вашиот компјутер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата