0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ЕСКАР Симпатична Цртан Филм Ранци 16ин Отпорна На Абење Торба За Лаптоп Ранец Со Голем Капацитет Лесна Торба За Книги

ЕСКАР Симпатична Цртан Филм Ранци 16ин Отпорна На Абење Торба За Лаптоп Ранец Со Голем Капацитет Лесна Торба За Книги

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

●СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД● : ранецот за цртани филмови користи технологија за печатење со висока дефиниција, а симпатичната шема на цртани филмови може јасно да се испечати на вашиот ранец €УДОБНО q : ремените за ранци на овој ранец се проширени и задебелени за да можете полесно и поудобно да го носите. ●ДОБАР МАТЕРИЈАЛ● : оваа торба е изработена од полиестер, носи мала тежина и дише. ●ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ● чантата за Рамо е најдобриот божиќен подарок и роденденски подарок. Чантата за книги има забавна и симпатична шема, луѓето што ја купуваат ќе ја сакаат. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН● : овој ранец за патување има повеќе џебови и голем капацитет. Јасната шема е многу карактеристична. Можете да го земете пешачење, патување, кампување. Ова ќе биде одличен белег на вашиот секојдневен живот. ГОЛЕМИНА : Приближно 16 инчи. КАРАКТЕРИСТИКИ : Отпорен на Абење и лесен. Овој ранец е многу удобен за носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата