0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Vipcase Двојна Гарда За google Pixel 7 pro случај, [Двослоен &засилувач; Воена Одделение Заштита] Шок-Отпорен Заштитни Тенок Телефон Случај За Пиксели 7 Pro 5G 6.7

Vipcase Двојна Гарда За google Pixel 7 pro случај, [Двослоен &засилувач; Воена Одделение Заштита] Шок-Отпорен Заштитни Тенок Телефон Случај

DEN 159.84
Во магацинот.

Тековен

Quogle pixel 7 pro случај 6,7 инчи Прецизни исечоци за лесен пристап до сите порти, копчиња и камери. Уникатниот ergономски дизајн прави независните копчиња да се чувствуваат чувствителни и лесни за притискање, со добар допир. €®Заштита Од пад од воено одделение quipcase shockproof случај за pixel 7 pro е сертифициран тест за пад!Комбинира цврст компјутер назад со мек внатрешен слој НА ТПУ за двојна заштита.Случајот google pixel 7 pro е во состојба ефикасно да ја апсорбира силата на удар генерирана од капки, што обезбедува добра заштита. €●Подигната Камера И Заштита На Екранот ● оваа VIPCASE за pixel 7 pro case има 2mm подигнати рабови на екранот и 2mm подигнати рамки на фотоапаратот, кои имаат за цел да ги заштитат екранот и камерата на вашиот google pixel 7 pro. Нема потреба да се плашите од гребнатини-лизнете го телефонот преку вашата работна маса или маса. ВИПЦЕЈЗ секогаш се фокусира на секој детал. €+Тенок Дизајн И Удобност зафат quipcase телефон случај за pixel 7 pro минимална обемност за максимална заштита дизајниран за google pixel 7 pro 6,7 инчи за лесно вклопување во џебовите, совршен за ракување со една рака. Текстурата обезбедува удобно држење и нелизгање. Quiletime Service & Wireless Parghaging€оваа vipcase футрола поддржува безжични полначи за да можете да го наполните вашиот pixel 7 pro без да го соблечете куќиштето. За какви било проблеми со производот, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме 24/7 и ќе обезбедиме доживотна гаранција. Quogle pixel 7 pro случај 6,7 инчи. Прецизни исечоци за лесен пристап до сите порти, копчиња и камери. Уникатниот ergономски дизајн прави независните копчиња да се чувствуваат чувствителни и лесни за притискање, со добар допир. €®Заштита Од пад од воено одделение quipcase shockproof случај за pixel 7 pro е сертифициран тест за пад!Комбинира цврст компјутер назад со мек внатрешен слој НА ТПУ за двојна заштита.

Параметри на производот

Стоката во категоријата