0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Вентилатор на таванот на Јангбо со светло LED таванот вентилатор, модерна боја детска соба спална соба дневна соба дрво уметност вентилатор, шарена ламба деко венти?

Вентилатор на таванот на Јангбо со светло LED таванот вентилатор, модерна боја детска соба спална соба дневна соба дрво уметност вентилатор,

DEN 1225.60
Во магацинот.

Тековен

Вклучен далечински управувач : Контрола на вашиот вентилатор никогаш не било полесно! Поставките за 3 брзини на вашиот вентилатор, како и излезот на светлината, сите од практичноста на далечинскиот управувач со лесна употреба (вклучено) Стаклената абажур, меката светлина не е сјај, висока светлина. LED далечински управувач таванот : Заштеда на енергија, безбеден, мек, чувајте ги очите ослободени од иритација, долг животен век, нема потреба да се грижите за замената. Енергетска ефикасна циркулација на воздухот, моќно движење на воздухот и тивки перформанси. Кога вентилаторите на таванот и климатизацијата се користат во исто време, циркулацијата на воздухот во затворен простор ги прави луѓето поудобни. Вклучен далечински управувач : Контрола на вашиот вентилатор никогаш не било полесно! Поставките за 3 брзини на вашиот вентилатор, како и излезот на светлината, сите од практичноста на далечинскиот управувач со лесна употреба (вклучено). Стаклената абажур, меката светлина не е сјај, висока светлина. LED далечински управувач таванот : Заштеда на енергија, безбеден, мек, чувајте ги очите ослободени од иритација, долг животен век, нема потреба да се грижите за замената. Енергетска ефикасна циркулација на воздухот, моќно движење на воздухот и тивки перформанси. Кога вентилаторите на таванот и климатизацијата се користат во исто време, циркулацијата на воздухот во затворен простор ги прави луѓето поудобни. Применлив простор : Дневна соба / ресторан / спална соба / студија / хотел итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата