0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Виенроуз Фото Албум 4х6 1000 Џебови Голема Книга Со Слики Стп Кожна Покривка Голема Фотокнига За Свадбен Албум Семејство Бебе Годишнина Дипломирање

Виенроуз Фото Албум 4х6 1000 Џебови Голема Книга Со Слики Стп Кожна Покривка Голема Фотокнига За Свадбен Албум Семејство Бебе Годишнина

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Стп кожа Големина и Капацитет : овој фото албум со големина 14 х 13 х 3 инчи и 100 листови / 200 страници, држете 1000 4х6 инчни фотографии целосно. Големината на џебот е 4,75х6, 31 инчи, може да стави пластична фотографија. Секоја страница ви овозможува да вметнете 3 хоризонтални и 2 вертикални фотографии. Врвен Квалитет : вештачки стп кожен капак со луксузен подигнат заоблен рбет во стилот на книга, кој е издржлив и цврст да трае со години, вашите слики и спомени ќе бидат зачувани во нашиот специјален организатор на фото албуми. Без киселина и без пвц : материјалот на нашиот албум на внатрешните страници е без киселина, пвц, подобро ги штити фотографиите додека ги сместува и избегнува корозија поради молекулите на водата или влијанието на другите надворешни супстанции. Дизајн : Наредете ја секоја фотографија во различни насоки, снимете ги вашите животи и најдобрите спомени. Фотографиите цврсто се вклопуваат во џебовите, а не лесно се лизгаат. Постојат две завртки (на растојание од 8 инчи) на последната страница од албумот, и доколку е потребно, страницата може да се избрише. Нашата Услуга : ние сме убедени дека ќе бидете задоволни со фото албумот на неговиот квалитет и дизајн. Но, ако албумот со фотографии што го добивте има какви било проблеми предизвикани од производството или транспортот, ве молиме контактирајте не прво пред да побарате враќање, можеме да ви дадеме повеќе опции покрај услугата по продажбата и да го подобриме вашето искуство за купување. Големина и Капацитет : овој фото албум со големина 14 х 13 х 3 инчи и 100 листови / 200 страници, држете 1000 4х6 инчни фотографии целосно. Големината на џебот е 4,75х6, 31 инчи, може да стави пластична фотографија. Секоја страница ви овозможува да вметнете 3 хоризонтални и 2 вертикални фотографии. Врвен Квалитет : вештачки стп кожен капак со луксузен подигнат заоблен рбет во стилот на книга, кој е издржлив и цврст да трае со години, вашите слики и спомени ќе бидат зачувани во нашиот специјален организатор на фото албуми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата